O Mnie

Zanim zaczniesz ze mną współpracę poznaj mnie lepiej

Logo pierwszego sklepu który prowadziłem w Polsce (po sprzedaniu 20 bluz z nadrukowanymi kotami, założyłem pierwszą jednoosobową działalność) Sklep zamknąłem po około 6 miesiącach
Logo mojego czwartego sklepu na którym przeprowadziłem przynoszące 0 zysków kampanie na Facebooku na łączną kwotę 10.000 zł

Moja Historia

Cześć, jak już pewnie wiesz nazywam się Kamil a moim głównym zajęciem na co dzień jest sprzedaż produktów w Polsce i na całym świecie za pomocą dropshippingu. Prowadzę również inne działalności w internecie o których piszę na blogu oraz kanale na Youtube.

Wszystko zaczęło się około 4 lata temu, kiedy chciałem znaleźć jakiś sposób na zarobek bez wychodzenia z domu. Bardzo dużo czasu spędzałem w internecie poszukując sposobu na to jak zarobić duże ilości pieniędzy w krótkim czasie. Próbowałem ankiet, klikania w płatne reklamy a także zakładania kont w banku. Ale wszystkie te sposoby dawały chwilowe zastrzyki gotówki w małych ilościach. Aż do momentu, kiedy natknąłem się na filmy zagranicznych youtuberów pokazujące jak można zarobić w internecie za pomocą dropshippingu. Tak też wszystko się zaczęło, nie było łatwo, dużo czasu spędzałem na tym, aby to wszystko zrozumieć, ale wiedziałem że to jest to, co chce robić. Po około 2 latach oraz 10 tysiącach złotych “straconych” na reklamę na Facebooku zrozumiałem jak to działa. Dlaczego “straconych”, dlatego, że tak naprawdę zyskałem o wiele więcej, zyskałem wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w dropshippingu i nie tylko. Zrozumiałem, że doświadczenie oraz wiedza w tym jak i w każdym innym biznesie jest najważniejsza. Dlatego chcę podzielić się z tobą tą wiedzą, wiedzą, która pomoże również tobie stworzyć coś fajnego.

Liczby Mówią za Siebie

60k$+

Zarobki z Dropshippingu

100+

Przetestowanych Produktów

15

Stworzonych Sklepów

1k+

Zadowolonych Kursantów

Co Mają do Powiedzenia Kursanci?

Świetny kurs i bardzo przydatna wiedza! Dodatkowo w każdym momencie budowania sklepu mogłem liczyć na kontakt telefoniczny z Kamilem. Polecam!!
Marcin Goździewski
Kraków
Zakupiłam kurs na temat dropshippingu i w ciągu kilku dni stworzyłam swój sklep internetowy. Jestem teraz na etapie prowadzenia marketingu. Darmowa wiedza również przydatna.
Monika Tofilska
Rudnik
Wspaniały kontakt z Kamilem, na każdym kroku mogłem liczyć na wskazówki oraz profesjonalną pomoc.
Kamil Pondel
Sandomierz
Jestem Zadowolony! Jest to świetny kurs dla początkujących którzy nie wiedzą jak stworzyć sklep lub/i reklamować się w mediach społecznościowych.
Mikołaj Ostolski
Sanok

Odbierz darmowy Ebook w którym pokażę ci jak możesz zacząć zarabiać w dropshippingu.

Nie wysyłamy spamu! Przeczytaj nasz Regulamin Newslettera