Jak Otworzyć Śwój Pierwszy
Sklep Internetowy i Zacząć Zarabiać...

W Ciągu Następnych 30 Dni 🚀

...nawet jeżeli nie masz żadnego doświadczenia ani wiedzy

Dołącz do 3.000+ Studentów z Całej Polski

Chcesz Zbudować Odnoszący
Sukcesy Biznes Dropshippingowy?

Cześć!

Pomińmy długie wprowadzenie i przejdźmy od razu do konkretów

Czy poznałeś już rewolucyjną metodę, która pozwoli Ci osiągnąć spektakularne zyski, bez posiadania własnych produktów czy magazynu? To niezwykłe podejście do handlu online zmienia zasady gry i otwiera drzwi do nieograniczonych zysków, bez konieczności dużych inwestycji początkowych.

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak najwięksi giganci e-commerce odnoszą tak olśniewające sukcesy? Sekretem leżącym u podstaw ich oszałamiających wyników jest dropshipping – strategia, którą masz teraz szansę opanować dzięki naszemu kompletnemu kursowi!

Jeśli zwróciłeś uwagę na mój kanał YouTube, zauważyłeś, że ta strategia jest niesamowicie potężna, a moja skrzynka odbiorcza jest wypełniona wiadomościami od ludzi, którzy zadają tak wiele pytań o to, jak mogą wykorzystać tą wiedzę do zbudowania odnoszącego sukcesy biznesu dropshippingowego i uwolnienia się od pracy na etacie.

„50.000zł w 30 Dni”

Kursantom udało się zdobyć miejsce w poprzedniej wersji mojego kursu, a to są wyniki, które wykręcili

…zarobili ponad 50 000 zł w zaledwie 30 dni!

Wszystko dokumentowałem na swoim instagramie!

Gdyby ktoś wysłał mi dokładnie ten sam zrzut ekranu kilka lat temu, nie uwierzyłbym, że można zarabiać takie pieniądze, a teraz mogę przekazywać strategie i widzieć rezultaty u moich kursantów.

Takie zrzuty ekranu dostaje na porządku dziennym, a widok tego, że ktoś zarabił 50.000 w miesiąc, postępując zgodnie z moją strategią, bardzo mnie cieszy.

Dropshipping daje tak wiele możliwości!

Kolejny kursant otworzył biznes i również udało mu się osiągnąć dobre wyniki

12.310 zł w 4 dni

To zabawne ponieważ ten kursant próbował sił w dropshippingu już od jakiegoś czasu, ale zawsze mu coś nie chciało działać.

Postanowił więc dołączyć do mojej akademii i po przerobieniu materiałów oraz zastosowaniu w praktyce wygenerował ponad 12 tysięcy złotych w 4 dni!

A wiesz, co jest najlepsze?

Cały jego sklep stacjonarny chodzi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co oznacza, że może zarabiać na tym sklepie nawet kiedy śpi! To jest szalone!

Ile pracy musi poświęcać dziennie? ok. 1-2 godziny, tylko, aby realizować zamówienia

Dropshipping Zmienia Życie Ludzi!

To tylko dwa przykłady z setek innych sukcesów, które odnoszą osoby które ze mną pracują.

Uwielbiam dostawać wiadomości od swoich kursantów i zdjęcia wyników, które odmieniły ich życie!

Nie wierzysz mi? Zobacz poniżej…

Pomogliśmy wprowadzić sukces do życia ponad 3 tysięcy osób…

Dlaczego jeszcze nie zacząłeś?

Tak wspomniałem, dostaję takich screenów wiele, a powyższe to tylko próbka moich uczniów na różnych etapach ich podróży dropshippingowej.

Czy to oznacza, że uzyskasz takie same wyniki?

To zależy.

Czy Zarobię?

Sukces w dropshippingu to połączenie różnych czynników, w tym ciężkiej pracy, umiejętności, talentu, inteligencji i odrobiny szczęścia.

Wiele osób osiąga szalone wyniki dzięki dropshippingowi, ale inni nie.

Myślę, że większość niepowodzeń wynika z faktu, że większość ludzi nie wkłada pracy wymaganej do uzyskania wyników lub po prostu poddaje się zbyt wcześnie przy najmniejszym problemie.

Wszystkich moich uczniów, którzy odnieśli sukces, łączy jedno:

Oni ciężko pracują.

Nie chcę obiecywać Ci,  że pewnego ranka obudzisz się i zostaniesz milionerem.

Jak we wszystkim w życiu, indywidualne wyniki są różne, a to, ile pieniędzy możesz zarobić w tej akademii, zależy od tego, jak ciężko pracujesz i ile wyzwań możesz pokonać.

Nie ma granicy zysków, ale jeśli jesteś leniwy, nic się nie wydarzy.

Co Mogę Zagwarantować?

To jak dotąd mój najlepszy kurs.

Daję Ci najlepsze, najnowocześniejsze techniki, które pozwolą Ci zbudować od podstaw biznes dropshippingowy bez doświadczenia i umiejętności technicznych.

W akademii niczego nie ukrywam.

Każdy sekret, każda sztuczka, każda strategia, która zadziałała dla mnie lub dla jednego z moich uczniów, została ujawniona i szczegółowo wyjaśniona, abyś mógł ją łatwo skopiować.

Kurs jest w 100% aktualny, świeży i niezwykle dogłębny.

To nie jest zbiór abstrakcyjnych teorii, ale raczej plan krok po kroku, jak rozpocząć od zera dochodowy biznes dropshipping ze szczegółowymi instrukcjami na każdym etapie procesu.

Wierzę, że jeśli jakikolwiek program pomoże ci zbudować dochodowy biznes, to właśnie ten.

Chociaż wiele osób osiągnęło świetne wyniki w moim poprzednim wydaniu, wziąłem pod uwagę wszystkie opinie poprzednich studentów i teraz przeniosłem akademię na wyższy poziom, tworząc coś niezwykłego.

Co Dokładnie Otrzymam?

Każdego dnia ludzie pytają mnie, czy mogę być ich mentorem i pomóc im zbudować biznes dropshippingowy.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy pracuje nad wieloma projektami, i niestety nie mam czasu, aby pomóc każdej osobie indywidualnie.

Zarabiam od 20 000 do 40 000 zł miesięcznie, więc moja motywacja do robienia tego nie jest tylko finansowa.

Naprawdę chcę pomóc ludziom uwolnić się od harówki w pracy na etacie i poprawić ich życie na zawsze.

Postanowiłem więc położyć kres tej powodzi codziennych pytań, udostępniając moją najbardziej aktualną akademię.

W ten sposób każdy, kto jest naprawdę zainteresowany budowaniem dochodowego biznesu dropshippingowego, może to zrobić bez popełniania tych samych kosztownych błędów, które ja popełniłem, próbując się tego nauczyć.

Teraz zobacz jak będą wyglądały poszczególne etapy tego kursu:

Dołącz do 3.000+ Studentów z Całej Polski

1

Ustalenie podstaw

Ten kurs raz na zawsze udowodni Ci, że możesz sprawić, aby twój sklep dropshippingowy stał się zrównoważonym dochodem. Dowiesz się jaki sposób myślenia przybliży cię do osiągnięcia sukcesu w dropshippingu.

Znalezienie produktów

Zdecydowanie najważniejszą częścią Dropshippingu jest research produktu. Zapewnimy Ci dostęp do naszych wewnętrznych metod, które ułatwią znalezienie i walidację dobrego produktu.

2

3

Twój sklep i dostawcy

Korzystając z naszego kursu stworzysz swój sklep internetowy. W kursie przedstawię ci informacje potrzebne do zbudowania sklepu o wysokiej konwersji, który zapewnia codzienną sprzedaż. Dowiesz się również jak znaleźć dostawców, którzy dostarczą wysokiej jakości produkty.

Reklamy

Z pomocą kursu zaczniesz tworzyć reklamy o wysokiej konwersji. Opracowaliśmy formułę, która okazała się działać prawie za każdym razem. Zaczniesz kierować reklamy do odpowiednich osób i o odpowiednich zainteresowaniach.

4

5

Marka

Pokażę Ci, jak możesz uczynić swój sklep dropshippingowy długoterminowym biznesem i stworzyć markę e-commerce.

Co Zrobić Dalej

Jeśli chcesz zbudować własny, dochodowy biznes dropshippingowy z moją metodą, która wielokrotnie okazała się skuteczna, możesz dołączyć dzisiaj w przecenionej cenie!

Dołączenie kosztuje tylko 99.99zł Jednorazowo!

Można jednak stwierdzić, że dołączenie do tej akademii jest darmowe

Dlaczego?

Ponieważ jeżeli włożysz pracę i wykorzystasz te metody zarobisz znacznie więcej w ciągu pierwszych 90 dni od uruchomienia sklepu dropshipping.

Najważniejsze jest to, abyś wdrożył strategie przedstawione w materiałach video i nie poddawał się na żadnym etapie!

Akademia to nie wydatek, to inwestycja.

Aby dać ci wyobrażenie … mój bliski przyjaciel niedawno zbudował swój pierwszy sklep dropshipping iw ciągu jednego tygodnia zarobił już prawie 1000 zł na sprzedaży.

Nigdy wcześniej nie zajmował się marketingiem ani sprzedażą online. Wszystko, co zwykle robi, to pracuje w biurze od 8-16 a potem całą noc gra na PlayStation.

Więc jeśli on może to zrobić, ty też możesz!

Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie, kliknij poniżej i zarejestruj się w mojej akademii, aby otrzymać DARMOWE bonusy!

Najczęściej Zadawane Pytania

To zależy od tego, jak poważnie potraktujesz dropshipping,
ale wielu studentom pieniądze zwróciły się w ciągu kilku tygodni.

Uwaga: Wszystko co przekazuje w kursie służy wyłącznie celom edukacyjnym. Wdrożenie i wykonanie pracy zależy od każdego ucznia.

Nie gwarantuje żadnych zysków ani sukcesu finansowego.

Niekoniecznie.
Wielu uczniów wybrało te metody i techniki, które umożliwiają rozpoczęcie dropshipping praktycznie za darmo.

Oczywiście, że nie.

Kurs został tak stworzony, aby przeprowadzić cię krok po kroku przez wszystkie etapy. Po prostu postępuj zgodnie z naszymi lekcjami i wskazówkami krok po kroku, a założysz swój biznes.

Metody, których uczę, są przeznaczone do szybkiego wykonania.
Wszystko, czego potrzebujesz, to co najmniej 30 minut dziennie, aby przyswoić wiedzę a następnie wykonać zadania.

Kliknij w kółko w prawym dolnym rogu ekranu i zadaj mi pytanie 🙂

Program nie jest ograniczony czasowo. Jeżeli zakupisz kurs będziesz miał/a do niego dożywotni dostęp, a jeżeli pojawią się aktualizacje do kursu to ty również je otrzymasz!

Absolutnie. Ten program jest dosłownie dostosowany, aby zabrać ludzi od poziomu początkującego do eksperta. Możesz przystąpić do programu z ZEROWĄ wiedzą.

Robię jedno i drugie! Uwielbiam dropshipping, odmienił moje życie, ale jeśli posłuchasz przedsiębiorców odnoszących największe sukcesy na świecie, zawsze powiedzą ci, żeby nie opierać się tylko na jednym źródle dochodu i nie jestem w tym wyjątkiem. Przekazywanie tobie wiedzy pozwala mi zdywersyfikować moje portfolio, jednocześnie dając Ci możliwość poprawy swojego życia w taki sam sposób, jak stało się to u mnie. Przekazywanie wiedzy stało się również moją pasją, jest czymś więcej niż tylko zarabianiem pieniędzy i dlatego tak wielu studentów osobiście podziękowało mi za podzielenie się z nimi moim doświadczeniem i pokazanie im dokładnych kroków, które muszą podjąć, aby zbudować odnoszący sukcesy biznes dropshippingowy.

Odbierz darmowy Ebook w którym pokażę ci jak możesz zacząć zarabiać w dropshippingu.

Nie wysyłamy spamu! Przeczytaj nasz Regulamin Newslettera