Zrzeczenie się Odpowiedzialności

1. Naszym celem jest dokładne przedstawienie naszych usług, jednak nie składamy żadnych obietnic dotyczących twoich przyszłych zarobków lub dochodów związanych z naszym kursem. Nie możemy obiecać, że zarobisz określoną kwotę lub w ogóle jakiekolwiek pieniądze, lub że nie stracisz pieniędzy.

2. Zarobki które przedstawiamy na naszych stronach, które są związane z naszym kursem przedstawiają szacunkowe zarobki osób, które prowadzą dropshipping. Jednak nie możemy obiecać ci, że możesz zarobić tyle samo, lub w ogóle zarobić pieniądze, lub że nie stracisz pieniędzy prowadzący biznes e-commerce (dropshipping).

4. Oświadczenia lub przykłady zarobków na tej stronie, które są przypisane określonej osobie lub firmie, nie są zweryfikowane i nie gwarantujemy, że są to prawdziwe oświadczenia związane z zarobkami. Jednak wszystkie zdjęcia dotyczące naszych zarobków są prawdziwe i w każdej chwili możemy je zweryfikować. Zdjęcia te nie powinny być jednak traktowane jako gwarancja lub obietnica zarobków oraz dochodów. Istnieje duża ilość czynników która wpływa na zarobki oraz dochód i nie jesteśmy w stanie ich kontrolować. Podstawowymi czynnikami są: kondycja finansowa, umiejętności, poziom wysiłku, talent, karma nagromadzona podczas poprzednich żyć, a także motywacja.

5. Musisz wiedzieć, że prowadzenie działalności w internecie związane jest z wieloma zagrożeniami. Wykorzystując wiedzę podaną w kursie znajdującym się  na naszej stronie internetowej (www.marketingexpert.pl, oraz stronach partnerskich) musisz mieć świadomość, że biznes internetowy może nie być odpowiedni dla ciebie i że możesz doświadczyć znacznych strat lub nie wygenerować żadnych dochodów/zarobków.

6. Oceniając nasze usług i / lub produkty musisz dokonać należytej staranności, w tym powinieneś opierać wszystkie decyzje na wykwalifikowanych profesjonalnych doradcach, którzy pomogą Ci w ocenie.

7. Z powyższych powodów zgadzasz się, że nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje, które możesz podjąć w odniesieniu do informacji prezentowanych na tej stronie internetowej lub jakichkolwiek usług i / lub produktów prezentowanych na tej stronie.

Odbierz darmowy Ebook w którym pokażę ci jak możesz zacząć zarabiać w dropshippingu.

Nie wysyłamy spamu! Przeczytaj nasz Regulamin Newslettera