Sprawdź Nasze Wpisy

Nie otwieraj sklepu bez tych 5 elementów​

Na początku spędzasz bardzo dużo czasu na znalezieniu produktów. Następnie kierowany swoją wizją tworzysz sklep internetowy, który za kilka dni ma przynosić dochód. Ostatnim etapem jest zajęcie się marketingiem i ściąganie wizyt na witrynę. Wizyty te mają z czasem zamienić się na dziesiątki sprzedaży. W pewnym momencie jednak zaczynasz dostrzegać, że coś na twoim sklepie nie gra. Każdego dnia na twój sklep wchodzi tysiące osób, ale nic się nie sprzedaje.

Jak zarobić 355$ na swoim sklepie internetowym

Prowadzenie swojego sklepu internetowego i płatne reklamowanie go na platformach takich jak Facebook czy Instagram może być źródłem rozczarowania i straconych pieniędzy. Dlatego warto jest wprowadzić darmowy marketing do swojego sklepu internetowego i zacząć generować zysk bez żadnych kosztów.

co to jest ecommerce

Co to jest Ecommerce - Dropshipping

Ecommerce odnosi się do jakiejkolwiek biznesowej transakcji zawieranej przez internet. Jednym z najpopularniejszych przykładów są zakupy internetowe, czyli kupowanie i sprzedawanie produktów online. Ecommerce obejmuje również aukcje online sprzedaż biletów czy operacji bankowych. 

Najlepszy pomysł na kanał na yt

Pewnie niejednokrotnie śmiałeś się z filmu, na którym ktoś w zabójczym tempie zjadał 20 hamburgerów lub 15 hot-dogów. Takie filmy bawią miliony osób na całym świecie. W tym wpisie pokażę Ci najlepszy pomysł na kanał na yt oraz krok po kroku przedstawię Ci jak możesz na nim zarabiać.

Jak zarabiać na Youtube krok po kroku w 2020 roku

Nie masz pomysłu na kanał na youtube? Nie wiesz jaki content nagrywać, aby zyskać dużą liczbę wyświetleń oraz subskrypcji a może chcesz zostać youtuberem, ale nie masz ochoty pokazywać się przed kamerą. Nie ważne, którą z tych osób jesteś, mam dla ciebie świetną wiadomość.

tagi youtube

Jak znaleźć tagi do filmów na youtube

Wrzucasz filmy na youtube przez długi okres czasu, ale nie widzisz rezultatów, o których marzysz? A może chcesz wyświetlać się wyżej w wynikach wyszukiwania na Youtube czy Google. Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to pora zabrać się za tagi Youtube.

Jak zarabiać na YouTube bez nagrywania filmów

Jak zarabiać na YouTube bez nagrywania filmów

Pieniądze popularność i praca marzeń to tylko jedne z wielu zalet bycia youtuberem. Każdy z nas kiedyś marzył, aby zostać twórcą na portalu youtube, ale większość z nas stwierdziła, że się do tego nie nadaje.

5 Metod zarabiania w internecie

Nieważne czy szukasz szybkiej gotówki czy chciałbyś znaleźć długoterminowe źródło dochodu internet jest idealnym miejscem. Zarabianie w internecie nie jest tak trudne jak się wydaje jednak wymaga dyscypliny oraz konsekwentnych działań.

close

Zacznij Zarabiać w Internecie

Wpisz się i odbierz darmowe video w którym pokażę ci jak możesz zacząć zarabiać.

Nie wysyłamy spamu! Przeczytaj naszą politykę prywatności